Hyllie Alle 2A - 1314 215 36 Malmö / Sweden
ÜRÜN NO AÇIKLAMA FİYAT DURUM

Sıkça Sorulan Sorular

CodeGuard’ın sistemleri %99,9’da çalışıyor. Bu da, her 1000 web sitesinden sadece 1’inin, günlük olarak sorun yaşadığının, anlamına geliyor.

Hosting sağlayacıları sunucalar üzerinde bakım yapar, müşteriler FTP oturum açma bilgilerini değiştir, ve sunucu bağlantılarının ip beyaz listeleme ayarları değişebilir, tamamen sunucu hosting sağlayacısının sunucu yönetim etkinliğine bağlı.

Bunlar gayet genel davranışlar olduğu için, endişeye neden olamazlar. Codeguard, bağlantı eksikliğinin temel nedenini belirlediğinde, müşteriye düzeltmeler hakkında e-posta gönderir.

CodeGuard, müşterilerin verilerini korumak için sektördeki en iyi uygulamalara dayanır.

Tüm yedeklemeler ve şifreler kriptolanır, mümkünse güvenli bağlantılar (SFTP/SSH/SSL/) kullanılır, ve bağımsız bir kuruluş tarafından yıllık güvenlik açığı testi gerçekleştirilir. Bugüne kadar, CodeGuard’da veri ihlalı ya da başarılı bir hack veya saldırı gerçekleşmedi.

S3, gereksiz veri kopyalarını birden fazla coğrafyada ve tesislerde sakladığı için, elde edilen %99,999999999 seviyesine sahiptir. S3, veri yedeklemek için en ucuz alternatif değil, ancak en güvenilirlerinden biri.

Bizim için anahtar yönetimini ve anahtar korumasını, mevcut olan en güçlü blok şifrelerinden biri, 256-bit Advanced Encryption Standard (AES-256) ile gerçekleştirir.

Sistemimizde iki farklı şifre türü bulunmaktadır - CodeGuard’da oturum açmak için açmak müşteri hesabı şifreleri, müşteri sunucusu kimlik bilgileri için şifreler (FTP/SFTP, MySQL). Müşteri hesap şifreleri tek yönlü Salted Hashtag ile saklanır. Müşteri sunucusu kimlik bilgiler şifreleri, RDS ile RSA 2048-bit anahtar kriptolama ile saklanır.

Evet – CodeGuard, kullandığınız web sitesi veya blog platformdan bağımsız olarak aynı şekilde çalışır! WordPress, Joomla, Drupal ve Magento gibi popüler İçerik Yöntim Sistemleri (CMS) ile uyumludur. Ayrıca CodeGuard’ın çalışabileceği daha fazla çesitlerde var.


Kullandığınız platform aşağıdaki koşulları karşılıyorsa, web siteniz ve veritabanı yedekleme ihtiyaçlarınız için CodeGuard kullanılabilir:


Codeguard’a bağlanmak için web sitenizin FTP/SFTP kimlik bilgilerine erişiminiz olmalıdır.

Siteniz MySQL veya MS-SQL veritabanlarını kullanmalıdır.

Veritabanınıza uzaktan bağlanabilmemiz için, aşağıdaki CodeGuard ip adreslerini beyaz liteye almanız gerekir:

54.236.233.46

54.236.233.28

54.174.91.34

54.174.153.212

54.174.115.171

Web sitesinizi eklemek için aşağıdaki bilgilere ihtiyacınız olacaktır:

  • Web site URLsi

  • Host adı/IP adresi

  • SFTP/FTP kullanıcı adı

  • SFTP/FTP şifresi

  • Port numarası

  • Root kayıtı

Evet,yapabilirsin! CodeGuard ile birden fazla web sitesi yedeklenebilir. Bu Planlar,farklı müşteriler için birden fazla yedeklemeyi yönetmek vedenetlemek için, araçlar açısından zengin özelliklere sahiptirve küçük işletmeler, tasarımcılar, yazılımcılar ve ajanslariçin tasarlanmıştır

ÜST KODCENTER