Hyllie Alle 2A - 1314 215 36 Malmö / Sweden

Yenilik ve Teknolojik Atılım

Web tasarımı, web sitelerinin üretiminde ve bakımında birçok farklı beceri ve disiplini kapsar.
Hayal gücünüzün ötesinde sonuçlar oluşturmak için, özel olarak uyarlanmış web çözümleri kodluyoruz, programlıyoruz ve geliştiriyoruz.
Lütfen bize çalışma yapmadığımız BigCommerce, Magento, Shopify, Weebly, Wix, WordPress, WooCommerce veya diğer hazır scriptler, şablonlar vb. hakkında soru sormayın. Fiyatlandırma ve çalışma yöntemlerimiz diğer geliştiricilerden daha uygun olmakla beraber kullanımları son derece basittir.
Web geliştirmelerimizden bazı örnekler aşağıda gösterilmiştir.
Daha fazla seçenekler, seçimler veya sorularınız için bize ulaşın.

Şaşırtıcı KODCENTER yazılımları

İkonik tasarımlar, birçok yazar ve tasarımcıya için ilham verirken, Kodcenter arayüzleri, Dünya pazarındaki en popüler projelerimizden biri haline gelmiştir. Çoğunlukla çok amaçlı, duyarlı ve SEO olarak optimize edilmiştir. Bir sonraki projeniz için en uygun sistemi bulmak için projelerimize göz atabilir yada dilerseniz bizimle iletişime geçerek fikirlerinizi anlatabilir, size yardımcı olmak için dijital dünyada çözüm ortağınız olabilme şansı yakalayabiliriz. Yazılımlarımız öne çıkması gereken tipik modern web sitesi için tasarlanmış, zengin özellikli, epik, olgun ve kaliteli çalışmalar yapıyoruz. Her zaman verdiğimiz sözümüzü tutuyoruz. KODCENTER projeleri keşfedilmeyi bekleyen pek çok tatlı özelliklere sahiptir.

TAÇLANDIRANLAR

  • PHP 7.x
  • Node.js
  • SEO/SEM
  • MYSQL
  • HTML5/CSS3
ÜST KODCENTER