Hyllie Alle 2A - 1314 215 36 Malmö / Sweden
Sertifika adı FİYAT DURUM
PositiveSSL Certificate $14.95 DETAYLAR
PositiveSSL Wildcard Certificate $99.00 DETAYLAR
PositiveSSL Multi-Domain Certificate $21.00 DETAYLAR
PositiveSSL EV Certificate $105.00 DETAYLAR
PositiveSSL EV Multi-Domain Certificate $72.00 DETAYLAR

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Sertifikası almak için bizden hosting almak zorunda değilsiniz. Mevcut hosting sağlayıcınızda kullanmak üzere bizden sadece SSL Sertifikası alabilirsiniz.

SSL Sertifikası kurulabilmesi için SSL desteği bulunan bir hosting hesabı gereklidir. Hosting hizmetinizi bizden almadıysanız, hosting sağlayıcınız ile iletişim kurup hizmetinizin SSL kurulumu için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Tarafımızda kurulmasını talep etmeniz halinde ayrıca ek ücretlendirme faturanıza yansıtılır.

Yeşil adres çubuğu EV SSL sertifikaları ile sağlanan bir hizmettir. EV SSL kullanan bir web sitesi ziyaret edildiğinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner. Yeşil adres çubuğunda, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından verildiği dikkat çekici bir şekilde gösterilir. Bu doğrulama sayesinde kullanıcılar kimlik hırsızlıklarına karşı güvende olurlar.

EV SSL Sertifikaları, Extended validation (Genişletilmiş doğrulama) ile sağlanabilen yüksek güvenilirlikli bir SSL Sertifikası türüdür. EV SSL Sertifikası sahibi olabilmek için bir şirket olmak ve şirketin varlığının online olarak resmi kurumlar üzerinden doğrulanabilmesi gerekmektedir.

Standart SSL sertifikaları, sadece tek bir domainde doğrulanıp kullanabilecek şekilde imzalanmaktadır. Wildcard özelliği olan SSL sertifikaları ise, tüm alt domainleri (subdomain) de kapsar. Web siteniz birden çok alt domaine sahipse ve bu alt domainlerde SSL sertifikası kullanmak istiyorsanız, bu alt domainlerin hepsine ayrı ayrı SSL sertifikası almak yerine tek bir Wildcard SSL sertifikası alarak kullanabilirsiniz.

ÜST KODCENTER